Pateikimas gamybai

//Pateikimas gamybai
Pateikimas gamybai 2019-01-07T08:45:28+00:00

Užsakovas, pateikdamas maketą gamybai užtikrina, kad maketas paruoštas pagal visus šioje svetainėje nurodytus reikalavimus produkcijos gamybai.

Dėmesio! Dizaino elementų, gramatinių ar stiliaus klaidų esančių makete, netikriname ir nekoreguojame. Jeigu Jūsų siųstas maketas neatitinka šių spaudos pateikimo reikalavimų gamybai, už spaudos ar pospaudiminių darbų kokybę –  pretenzijos nepriimamos.

Spalvos: CMYK, (skaitmeninei spaudai gali būti RGB)

Tekstai: paversti kreivėmis (converted to outlines/curves).

Linijos / apvadai: ne plonesni nei 0,10 mm.

Failų formatai: CDR, EPS, TIF, PSD, PNG, JPG. 
Nuotraukos: JPG/JPEG, TIF, PSD, PNG, kurių raiška ne mažesnė nei 300 dpi.
Rastriniai objektai (bitmap): raiška NUO 300 dpi IKI 600 dpi.

Spalvų perėjimai ir kiti daugiasluoksniai elementai: Mask, Powerclip, Gradient, Fountain Fill ir kiti panašūs objektai, taip pat permatomi (transparency, opacity) ar iš kelių sluoksnių susidedantys fonai privalo būti konvertuoti į 1 rastrinį objektą (bitmap), kurio raiška ne mažesnė nei 300 dpi.

Užlaidos bei saugios paraštės: užlaidos kiekviename krašte po 2 mm. Logotipai, tekstai ir kiti svarbūs elementai turi būti atitraukti nuo kraštų ne mažiau nei po 2 mm. Užlaidų, paraščių ar bigavimo žymės gali būti paliktos tik už spaudinio ribų.

Spaudinio formatas: lapo dydis turi atitikti galutinį maketo dydį. Faile pjovimo/bigavimo/perforavimo/kirtimo linijos žymimos tik už spaudinio ribų.

Maketo kraštuose esantys rėmeliai (šablonai): neleistini tie rėmeliai, kurie imituoja galutinį spaudinio formatą. Norimas, galutinis formatas yra nurodomas tik siunčiant failą ar failo pavadinime. Jei maketo kraštuose paliekate rėmelius, jie laikomi spaudos dalimi.

Vienspalviai juodi tekstai ir brūkšniniai kodai: turi susidėti tik iš vienos spalvos (CMYK spalvų rėžime – C0, M0, Y0, K100).

UV dalinio lakavimo formos, folijavimo ar kirtimo klišės: pateikiamos tik vektoriniu formatu atskirai nuo maketo.

Įrašai:

Galutinai kliento paruošta medžiaga yra laikomas: Fizinis diskas arba disko atvaizdas kuriame niekas negali būti keičiama, taisoma ar vertinama ir jis bus dauginamas santykiu 1:1.

Pateikiant fizinėje laikmenoje (2vnt.)

Siunciant internetu rekomenduojamas disko atvaizdas: ISO, NRG, DDP 2.00.